Doniczki prostokątne na taras- Donice prostokątne 

Jedną z najpopularniejszych sposobów na wprowadzenie ciekawej zmiany w ogrodzie jest wprowadzenie nowej, funkcjonalnej dekoracji takiej jak donice tarasowe. Na rynku sprzedaży istnieje bardzo duży wybór donic, które różnią się między sobą poszczególnymi parametrami takimi jak wielkość, materiał wykonania czy kształt. Opcją wybieraną najczęściej przez wielu projektantów są wciąż duże donice prostokątne. Wybierz model który idealnie nada się dzięki swojemu kształtowi na roślinność w różnych aranżacjach.

Donica z włókna szklanego

Donica aluminiowa Alessio 92300 x 500 x h:400 [mm]
Donica aluminiowa Apollo 101200 x 1200 x h:1105 [mm]
Donica aluminiowa Apollo 111200 x 1200 x h:1305 [mm]
Donica aluminiowa Apollo 131400 x 1400 x h:905 [mm]
Donica aluminiowa Apollo 14900 x 400 x h:605 [mm]
Donica aluminiowa Apollo 151000 x 400 x h:505 [mm]
Donica aluminiowa Apollo 15 Mobile1000 x 400 x h:503 [mm]
Donica aluminiowa Apollo 161000 x 500 x h:605 [mm]
Donica aluminiowa Apollo 16 Mobile1000 x 500 x h:603 [mm]
Donica aluminiowa Apollo 171200 x 500 x h:705 [mm]
Donica aluminiowa Apollo 17 Mobile1200 x 500 x h:703 [mm]

Donice prostokątne ogrodowe na taras – uniwersalne i estetyczne

Wybór donic prostokątnych ogrodowych do ogrodu zimowego  który coraz częściej traktowany jest jako przedłużenie domu, pełniąc rolę dodatkowej strefy relaksu cieszy się ogromną popularnością. Dlatego tak istotne jest utworzenie harmonijnej atmosfery, gdzie można odpocząć i cieszyć się pięknem otoczenia. Wybór odpowiednich donic jest niezwykle ważny, aby dopasować je do kompozycji roślinnych oraz architektury i gustu właściciela. W naszym sklepie dajemy pełną swobodę w wyborze rozmiaru, koloru i kształtu, aby donica mogła idealnie pasować do architektury. Można znaleźć je zarówno w wersji  wykonane z mrozoodpornego włókna szklanego, które jest wytrzymałe, lekkie i łatwe do czyszczenia, jak i w wersji z aluminium, które dodaje tarasowi naturalnego uroku i ciepła. Podłużna donica mająca kształt prostokątny wykonana z metalu natomiast, dodaje tarasowi nowoczesnego charakteru i są niezwykle trwałe. Mrozoodporne prostokątne donice corten są nowoczesne i minimalistyczne, idealnie dla osób poszukujących eleganckiego i surowego wyglądu. Proponujemy różne tworzywa oraz rozmiary i wysokości donic, dostosowane do różnych warunków atmosferycznych, by sprostać różnorodnym potrzebom naszej oferty.

Nowoczesne donice ogrodowe i tarasowe jako klasyczny element ogrodowy

Dostarczane  przez nas wysokie donice z włókna szklanego, donice z cortenu i duże donice są doskonałym i wszechstronnym rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie nadać swojej przestrzeni na tarasie elegancki i estetyczny wygląd. Ta kategoria donic posiada wiele opcji, które z pewnością zadowolą każdego miłośnika designu. Prostokątne doniczki z włókna szklanego to rozwiązanie dekoracyjne, które najlepiej sprawdza się w miejscach takich jak okolice budynków, granice skwerów, duże parapety czy granice altan. Ponieważ posiadają one bardzo nowoczesny i uniwersalny wygląd i kształt donic z łatwością można dopasować je do budynków oraz ich elementów. Dzięki temu mogą być one wykorzystane praktycznie w jakiejkolwiek przestrzeni tarasowej, dopasowując się do indywidualnych preferencji i upodobań estetycznych. Ustawienie kilku donic tarasowych z nasadzeniami kwiatów i roślin o różnych barwach pozwala stworzyć niebanalną kompozycję z nutą tajemniczości w przestrzeni ogrodowej. Kaskadowe ustawienie dekoracji kwiatowych tego rodzaju w pobliżu altany tworzy niesamowity efekt przyciągający uwagę oraz podkreślający oryginalny charakter ogrodu. Prostokątne donice nadają się również na nasadzenia niewielkich drzew i krzewów iglastych takich jak tuje czy żywotniki, przy użyciu których można stworzyć naturalną przegrodę w ogrodzie lub wydzieloną, prywatną strefę na relaks i odpoczynek.

Donice tarasowe – funkcjonalna i modna doniczka

Prostokątna donica to wybór nie tylko bardzo stylowy, ale również niezwykle praktyczny. Zagospodarowanie doniczek poprzez nasadzenia kwiatów i drobnych krzewów pozwala bowiem zaoszczędzić znaczną ilość miejsca na grządkach i rabatach. Warto dodać, że oferowane przez nas donice na zewnątrz ogrodu i na taras wykonane z różnych materiałów są bardzo trwałe i bardzo często pozostają elementem dekoracji ogrodowej jeszcze przez wiele lat od zakupu.  Wiele rodzajów donic tarasowych prostokątnych nie wymaga także dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych, ponieważ ich powierzchnia posiada już pokrycie zabezpieczające. Barwa dekoracji jest bardzo modna i uniwersalna, dlatego bez problemu można dopasować ją nie tylko do odcienia altany, ale również do barw danych kompozycji kwiatowych oraz roślinnych. Regularny kształt donic sprawia, że bardzo dobrze prezentują się one zarówno w nowoczesnych aranżacjach ogrodowych na przykład w kierunku modernistycznym, ale również w klasycznych połączeniach z drewnem lub z metalem.

Piękna roślina w twoim ogrodzie: doniczki prostokątne na wysokim poziomie

Dzięki swojej uniwersalności, praktyczności i dostępności prezentowane przez nas donice duże w różnorodnych materiałach, zmienią  każde otoczenie w przytulną strefę. Dostępne w różnych kolorach są w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.
Oczywiście, ostateczny wybór donic powinien zależeć od indywidualnych preferencji i sposobu aranżacyjnego, jednak donice tarasowe prostokątne z pewnością spełnią oczekiwania każdego, kto poszukuje idealnego rozwiązania do swojego ogrodu. Prostokątne donice ogrodowe oferują optymalne warunki do uprawy roślin na werandzie, patio lub innym obszarze w terenach zielonych. Dzięki swojej regularnej formie, pozwalają na ciekawe aranżacje każdej przestrzeni oraz rozmieszczenie roślin i posadzenie ich w sposób, który sprawi, że twój ogród stanie się piękniejszy i bardziej funkcjonalny.
Prostokątne wysokie donice to nie tylko rozwiązanie praktyczne, ale również element dekoracyjny, który doda elegancji Twojemu ogrodowi. Znajdziesz u nas różnorodne wzory i materiały, aby dopasować donice do każdego stylu aranżacji. Pozwól swojej roślinie rosnąć w eleganckim otoczeniu i cieszyć się pięknem Twojego ogrodu na wyższym poziomie.