Czy można dokupić nóżki do donic?

Nużki w donicach

Nóżki do donic stanowią wygodne i praktyczne rozwiązanie. Zarówno do donic wykonanych z betonu architektonicznego jak i z ultra betonu można dokupić nóżki.

Nóżki pomagają zachować drożne otwory odpływowe

Dzięki zastosowaniu nóżek mamy pewność, że otwory odpływowe będą drożne cały czas. Stosując dodatkowe nóżki można ustawić donice na większości powierzchni bez obawy o zatkanie otworów. Elementy te sprzedawane są w zależności od wielkości donicy. Dodatkowym atutem przy zastosowaniu nóżek jest także łatwiejsze przemieszczanie donicy za pomocą np. wózka widłowego. Nóżki należy przykleić do dna donicy za pomocą kleju.

Elementy te mogą nie tylko służyć do lepszego odpływu wody, ale również ułatwić utrzymanie czystości pod doniczką. Umożliwiają dobrą cyrkulację powietrza oraz zapobiec bezpośredniemu kontaktowi doniczki z podłożem, co często prowadzi do gnicia korzeni. Nie zapominajmy również o estetyce – wybierzmy nóżki, które będą harmonizować z naszym stylem aranżacji.

Donice aluminiowe, metalowe oraz plastikowe z włókna szklanego  posiadają je w standardzie a w betonowych polecamy gumy o grubości  2cm dostępne w marketach.

Agenda
Zapytanie