Donice przed domem. jak stworzyć wyjątkową przestrzeń zewnętrzną

Zakup donic zewnętrznych małej architektury może okazać się prawdziwym „strzałem w dziesiątkę”. Zależy Ci na poprawieniu walorów wizualnych? Szukasz także produktów, dzięki którym zaczniesz uprawiać rozmaite rośliny przed Twoim domem? Nowoczesne donice ogrodowe dobrze się do tego nadają. Jak dużo tych produktów nabyć? O czym pamiętać w trakcie ostatecznej selekcji? Poznaj także skuteczne sposoby, które przydadzą Ci się, jak kupisz relatywnie ciężkie donice ogrodowe betonowe.

Donica betonowa Pietro1265 x h:840[mm]
Donica betonowa Hydra 21200 x h:800[mm]
Donica betonowa Hydra 1800 x h:700[mm]
Donica betonowa Tommaso1000 x h:600[mm]

Na ile donic przed domem się zdecydować?

Na tak zadane pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi… Wszystko dlatego, że sporo zależy tutaj od powierzchni przed Twoim domem. Im więcej terenu jeszcze nie jest zagospodarowane, tym masz większe pole do manewru. Decydując się na donice ogrodowe, musisz wziąć to zagadnienie mocno pod lupę. Jeśli nie posiadasz zbyt dużego ogrodu, to wówczas nie ma sensu kupować zbyt wielu takich elementów. W innym razie ta lokalizacja zostanie błyskawicznie przytłoczona. Jak Twój ogród jest zaś dość duży, to wówczas możesz śmiało pozwolić sobie na donice prostokątne ogrodowe w większej liczbie. W czasie dokonywania zakupów zwracaj uwagę także na gabaryty. U nas znajdziesz natomiast rozmaite donice. Mniejsze i większe. Od tego aspektu zależy zaś m.in. to, czy uprawiane przez Ciebie rośliny będą miały odpowiednio dużo miejsca na to, by prawidłowo się rozwijać. Czasami bezpieczniej jest zdecydować się np. na duże donice ogrodowe. Możesz w nich bowiem sadzić naprawdę przeróżne rośliny.

tuja w doniczce prostokątnej  na tarasie

Donica betonowa Nicola 4800 x 800 x h:800 [mm]
Donica betonowa Diego 11000 x 300 x h:800 [mm]
Donica betonowa Davide 51000 x 1000 x h:800 [mm]
Donica betonowa Monica800 x 800 x h:700 [mm]

<

Duża masa donic betonowych: jak poradzić sobie z tym zagadnieniem?

Takie produkty można coraz częściej zauważyć przed polskimi domami. Warto zaznaczyć, że donice betonowe posiadają wiele walorów. Ich popularność nie powinna zatem zaskakiwać. Są jednak tutaj pewne kwestie, które nie każdemu się podobają. Na pewno do grona mankamentów można zaliczyć to, że donice betonowe są relatywnie ciężkie. Przez to transport, ulokowanie na terenie konkretnego ogrodu, czy potem przesuwanie tych produktów itd. są nieco utrudnione. Na szczęście w naszym sklepie internetowym znajdziesz skuteczne rozwiązania takich kłopotów. Niektórzy np. decydują się na określone imitacje. Te produkty także rewelacyjnie wyglądają pod kątem wizualnym, a przy okazji są dużo lżejsze. Jeśli jednak koniecznie chcesz posiadać donice betonowe, to w trakcie składania zamówienia możesz zdecydować się na wariant z nóżkami. Dzięki tym akcesoriom np. prace pielęgnacyjne, czy porządkowe będą wykonywane szybko i sprawnie.

Jakie inne donice można wybrać?

Doceniasz produkty z betonu? Szukasz jednak czegoś innego do Twojej aranżacji? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. U nas znajdziesz m.in. donice aluminiowe, plastikowe, czy wykonane ze stali corten itd.

Agenda
Zapytanie