Wysokie donice plastikowe - oferta dużych doniczek

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór donic i doniczek, wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Takie modele donic mogą stanowić doskonałą ozdobę zarówno dla przestrzeni zewnętrznej jak i wewnętrznej. Nasze donice plastikowe mają elegancki wygląd i są odporne na warunki atmosferyczne, co sprawia że sprawdzają się w różnych miejscach. Nie tylko cieszą one oko pięknym wyglądem, ale także oczyszczają powietrze, czyniąc je bardziej przyjaznym dla człowieka.Sposobem na wprowadzenie zieleni w trudno dostępne miejsca są donice ogrodowe. Dostępne są na rynku w różnych kolorach i kształtach oraz rozmiarach, dzięki czemu łatwo dopasować je do aranżacji ogrodu czy wnętrza. Mogą być także wykonane z różnych materiałów.  W naszym asortymencie znajdziesz także duże donice, idealne do sadzenia roślin o rozbudowanej strukturze korzeniowej.

plastikowe donice przed wejściem

Plastikowe donice przed wejściem

Czym cechują się wysokie doniczki plastikowe ?

Donice z plastiku są odpowiednie dla roślin, których korzenie powinny nieprzerwanie znajdować się w wilgotnym środowisku. Dzięki porowatej strukturze plastiku donice zapewniają odpowiednie warunki dla zieleni, umożliwiając akumulację wody i zmieniając konieczność częstego podlewania. Z tego samego powodu bardzo ważne jest przygotowanie odpowiednego drenażu  doniczek o dużej wysokości, aby nadmiar wody mógł wydostawać się przez otwory w dolnej części donicy. Niewątpliwą zaletą donic plastikowych jest szeroka gama dostępnych produktów. Doniczka plastikowa jest dostępna w różnych kolorach, formach i rozmiarach. Wykorzystanie wysokich doniczek ogrodowych z plastiku umożliwia posadzenie w nich dużych i wysokich roślin, jak np. krzewy i drzewka. Cechą charakterystyczną doniczek plastikowych jest ich niska waga, która może być zarówno wadą, jak i zaletą. Donice plastikowe powinny być stosowane w miejscach, które nie są narażone na podmuchy wiatry lub strącenie z wysokości.

Dostarczamy duże doniczki oraz nowoczesne donice najwyższej jakości, które są nie tylko ozdobą, ale również praktycznym i trwałym rozwiązaniem do Twojego ogródka czy wnętrza.

Doniczki wysokie plastikowe cechuje wysoka odporność na uszkodzenia spowodowane wysokimi temperaturami. Niestety, długotrwałe wystawienie produktu z tworzywa sztucznego na silne nasłonecznienie może skutkować utratą pierwotnej barwy. Czynniki atmosferyczne mogą mieć także wpływ na posadzone w donicach rośliny. Plastik szybko się nagrzewa oraz wychładza, co może skutkować przegrzewaniem i przemarzaniem systemu korzeniowego roślin.

Wysokie donice ogrodowe i ich zastosowanie

U nas dostępne są donice które doskonale nadają się do sadzenia w niej roślin w silnie rozbudowanym systemem korzeniowym. Wielkość donicy jest bardzo ważna, ponieważ zbyt mały pojemnik może skutkować nieprawidłowym rozwojem, a nawet obumieraniem roślin. W donicach o dużych wysokościach najlepiej czują się:

  •  trawy ozdobne – charakteryzują się szybkim wzrostem,
  • róże – posiadają długi korzeniowy układ,
  • duże rośliny doniczkowe – o dużych wielkościach,
  • krzewy i drzewa ozdobne – miniaturowe gatunki dużych roślin.
  • Donice plastikowe wysokie – Estetyczne i praktyczne stylowe rozwiązanie do ogrodu i wnętrz

Oferujemy donice – modne i praktyczne rozwiązanie do przestrzeni zewnętrznej  i wewnętrznej

Donice stały się nieodłącznym elementem dekoracyjnym zarówno w ogródkach, jak i w pomieszczeniach. To wszechstronne rozwiązanie, które łączy w sobie funkcjonalność, trwałość i estetykę.

Strzeliste donice prostokątne plastikowe
Donice prostokątne to eleganckie rozwiązanie, które doskonale sprawdza się zarówno na balkonie, tarasie jak i w ogrodzie. Dostępne są w różnych rozmiarach, co pozwala na stworzenie spójnej kompozycji. Donice wysokie plastikowe są idealne do uprawy roślin ozdobnych. Dzięki swojej wysokości eksponują piękno roślin.

Donice kwadratowe plastikowe
Gwarantowana  ⭐ bogata oferta produktów które się świetnie sprawdzą w niewielkich przestrzeniach. Są one o różnych kształtach geometryczny co daje możliwości tworzenia minimalistycznych aranżacji.

Donice okrągłe plastikowe

Donice krągłe plastikowe sprawdzą się w różnych aranżacjach ogrodowych. Donice okrągłe są ponadczasowe i pasują do różnych stylów ogrodów. Mogą być wykorzystane zarówno na trawniku jak i tarasie. Strzelista donice owalne są szczególnie efektywne, gdy chcemy wyeksponować rośliny ozdobne.  Można je łatwo zamówić, aby stworzyć harmonijną aranżacje. Proponujemy  ⭐ bogatą ofertę produktów  ⭐  z wysokiej jakości tworzywa sztucznego – stylowe praktyczne rozwiązanie do różnych przestrzeni, które sprawią, że Twoje rośliny będą prezentować się jeszcze piękniej.

Proponujemy duży asortyment donic z wysokiej jakości tworzywa sztucznego – stylowe praktyczne rozwiązanie do różnych przestrzeni, które sprawią, że Twoje rośliny będą prezentować się jeszcze piękniej.