Donica Apollo 22 mobile z aluminium produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Donica w standardzie produkowana jest z otworami odpływowymi i jest ocieplona styropianem. Materiał jest wytrzymały na UV i mrozoodporny. Waga to: 18 kg, a wymiary: długość: 150 cm, szerokość: 60 cm, wysokość: 50,3 cm. Donicę można zamówić w dwóch wariantach na nóżkach lub z zasłoniętymi kółkami.
Donica aluminiowa to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto pragnie w atrakcyjny sposób urządzić przestrzeń na tarasie, balkonie czy w ogrodzie. Sprawdzi się również jako element dekoracyjny we wnętrzach. Model o wymiarach 150 × 60 × 50,3 cm oferuje odpowiednią przestrzeń dla różnorodnych kompozycji roślinnych. Nowoczesny wygląd sprawia, że donice aluminiowe świetnie wpisują się zarówno w styl minimalistyczny, jak i klasyczny. Doniczka podłużna biała to idealny sposób na wyeksponowanie kwiatów kwitnących, roślin zielonych, traw ozdobnych czy niewielkich krzewów. Jej gładka powierzchnia dodatkowo podkreśla naturalne piękno roślin i nadaje aranżacji elegancki charakter.
Trwałe i wytrzymałe donice z aluminium
Doniczka podłużna biała wykonana z aluminium bez problemu może pozostać na zewnątrz nawet jesienią i zimą. Jest to bowiem materiał wytrzymały na niskie temperatury oraz na niekorzystne działanie promieniowania UV. Aluminium jest również odporne na działanie wilgoci oraz korozję. Dzięki czemu materiał ten wystawiony na działanie deszczu czy opadów śniegu nie straci swego uroku. Podłużna doniczka z aluminium może zostać pomalowana na dowolny kolor z dostępnej palety RAL. W ten sposób łatwo dopasujemy donicę zewnętrzną do indywidualnych potrzeb. Świetnie wygląda zarówno w wersji matowej, jak i błyszczącej.
Modna i ponadczasowa doniczka podłużna biała
Aluminiowa doniczka podłużna biała nadaje się także do stosowania we wnętrzach ze względu na niską wagę. Dzięki tej zalecie nie obciąża nadmiernie podłoża. Zamontowane do niej kółka ułatwiają przesuwanie na inne miejsce, co zwiększa możliwości aranżacyjne. Donica ma do wyboru dwa rodzaje podstawy z nóżkami oraz bez nóżek. Obie wersje podstaw posiadają kółka, które są w jednej wersji zasłonięte całkowicie a w drugiej częściowo odsłonięte. Wewnątrz ocieplone są warstwą styropianu, który skutecznie zabezpiecza korzenie roślin przed niską temperaturą.
Doskonale sprawdzi się jako podłużna doniczka na zioła, które będą w niej doskonale się rozwijały. Wcześniej warto na spodzie wyłożyć kamienie oraz wysypać keramzyt, co pomoże w odprowadzaniu wody. Donica tarasowa posiada otwory odpływowe, za pomocą których jej nadmiar może swobodnie wypływać na zewnątrz. Jeśli ma być stosowana jako duża donica wewnętrzna to można zamówić ją bez otworów. Wnętrze donicy prostokątnej na taras należy wypełnić ziemią zmieszaną z piaskiem gruboziarnistym. Dzięki temu rośliny zasadzone w niej będą się świetnie rozwijały, doskonale sprawdzi się ona jako nowoczesna i stylowa donica przed dom. Ich zaletą jest także ponadczasowość, gdyż elementy z aluminium nigdy nie wyjdą z mody.
| Waga | 18 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 × 60 × 50 cm |
| Szerokość | 600 |
| Wysokość | 503 |
| Materiał | aluminium |
| Kształt | Prostokątny |
| Kolor Donicy | Biały, Czarny, Dowolny kolor RAL, Szary |
| Grubość ocieplenia | 20 |
| Grubość materiału | 2 |
| Rodzaj podstawy | Bez nóżek, Z nóżkami |
Może spodoba się również…
Donica betonowa Francesco 7 – 150x50x50 cm
Donica z włókna szklanego Emilio 4 – 150x50x60 cm
Donica z włókna szklanego Stone Bruno – 150x50x50 cm
Donica ze stali corten Cecilia 14 Mobile – 150x50x70.3 cm
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 × 50 × 70 cm |
| Szerokość | 500 |
| Wysokość | 703 |
| Materiał | corten |
| Kształt | Prostokątny |
| Kolor Donicy | Corten |
| Grubość ocieplenia | 20 |
| Grubość materiału | 2 |
| Rodzaj podstawy | Bez nóżek, Z nóżkami |
