Donice z włókna szklanego

donice plastikowe na taras

Nasza kolekcja ekskluzywnych i nowoczesnych w formie donic wykonana jest z włókna szklanego. Jest to materiał bardzo wysokiej jakości. Produkuje się z niego między innymi jachty morskie. Ich dodatkową zaletą jest to, że są mrozoodporne. Donice z włókna szklanego charakteryzują się również wysoką estetyką oraz odpornością na czynniki zewnętrzne. Pojemniki tego typu nie tylko świetnie wyglądają, ale również świetnie sprawdzają się w przestrzeni publicznej, i tej zadaszonej jak i otwartej. Poradzą sobie doskonale w hotelowym lobby, sklepie, restauracji lub biurze.

Nasze donice idealnie współgrają z aktualnymi trendami projektantów. Jeżeli zostaną skomponowane z ciekawą rośliną nadadzą prestiżu i elegancji, każdemu miejscu, w którym zostaną umieszczone.

Donice z włókna szklanego w naszej ofercie

W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo donice plastikowe, które wykonujemy z włókna szklanego w najróżniejszych kształtach i kolorach. Dzięki temu do każdego projektu i do każdego wnętrza uda się dobrać odpowiednio pasujący element. Żywe, bardzo widoczne kolory naszych donic wprowadzą do nowoczesnych wnętrz odrobinę ekstrawagancji i wyjątkowego rysu. Donice z włókna szklanego w kolorze białym, szarym bądź czarnym mogą stanowić elegancki, ekskluzywny dodatek, który bez problemu wkomponuje się w klasyczną kompozycję. Świetny wygląd idzie w parze z najwyższą jakością wykonania, dzięki czemu nasze donice  zawsze prezentują się nienagannie.

Aby kwiaty prezentowały się jeszcze lepiej i okazalej warto zasadzić je w ozdobnych donicach, na przykład w donicach z włókna szklanego. Bez wątpienia zrobią one wrażenie na każdym.

Donice wytworzone z włókna szklanego będą wspaniałą ozdobą każdego ogrodu. Zwrócą uwagę nie tylko domowników, ale również odwiedzających nas gości. Ekskluzywnie wyglądają, a na dodatek zapewniają roślinom, w nich posadzonym, optymalne warunki do ich wzrostu i rozwoju. Podkreślą piękno każdej rośliny, świetnie wkomponują się w styl, w jakim będzie urządzony ogród.

Wytrzymałość donic

Donice wytworzone z włókna szklanego są niezwykle trwałe. Materiał z którego zostały wykonane jest odporny na różnego rodzaju warunki atmosferyczne, na przykład niskie temperatury, opady oraz promieniowanie UV. Na dodatek są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz bardzo dobrze współpracują z roślinami, są dla nich bardzo przyjazne.  Ogromną zaletą tego typu donic jest ich mobilność. Pomimo wielkich rozmiarów są bardzo lekkie i bardzo łatwo można je przenieść. Daje to możliwość zmiany kompozycji w zależności od upodobań gospodarza. Ceni się je też za łatwość w utrzymaniu czystości.

Wspaniałą cechą donic z materiału jakim jest włókno szklane jest ich lekkość. Taki materiał nie obciąża konstrukcji, co pozwala na swobodne aranżowanie przestrzeni. Ponadto, donice te doskonale wpasują się w każdy rodzaj stylu ogrodowego czy tarasowego. W donicach z materiału jakim jest włókno szklane nie powinniśmy sadzić drzew i krzaków o silnym systemie korzeniowym.

Donice plastikowe wykonane z włókna szklanego wyróżniają się klasycznym stylem, dzięki temu nadają harmonii nawet najbardziej wyszukanym projektom. w naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju donice, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Gwarantujemy wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny.  Sprzedajemy tylko sprawdzone produkty.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Agenda
Zapytanie